Yrityspalvelut, ohjaavat palvelut | KoulutKokkola | Suomi

Koulu: Yrityspalvelut, ohjaavat palvelut Osoite: Talonpojankatu 6, Kokkola rehtorin nimi: Niemonen Iiris, yrityspalvelupäällikkö rehtorin puhelin: 044-7250 801 rehtorin s-posti: iiris.niemonen@kpedu.fi opon nimi: Salo Sirpa opon puhelin: 044-7250884 opon s-posti: sirpa.salo@kpedu.fi kaupunki: Kokkola Tämä tietoa % valor_1% Suomessa saatiin julkisista varoista...

Liiketalous, yrittäjyys ja palvelut | KoulutKokkola | Suomi

Koulu: Liiketalous, yrittäjyys ja palvelut Osoite: Närvilänkatu 8, Kokkola rehtorin nimi: Kauppila Ulla, aikuiskoulutuspääl-likkö rehtorin puhelin: 044-7250 853 rehtorin s-posti: ulla.kauppila@kpedu.fi opon nimi: opon puhelin: opon s-posti: kaupunki: Kokkola Tämä tietoa % valor_1% Suomessa saatiin julkisista varoista saatavilla Internetissä. Jos...

Teollisuus ja rakentaminen | KoulutKokkola | Suomi

Koulu: Teollisuus ja rakentaminen Osoite: Talonpojankatu 6, Kokkola rehtorin nimi: Uunila Toni, aikuiskoulutuspääl-likkö rehtorin puhelin: 044-7250 892 rehtorin s-posti: toni.uunila@kpedu.fi opon nimi: opon puhelin: opon s-posti: kaupunki: Kokkola Tämä tietoa % valor_1% Suomessa saatiin julkisista varoista saatavilla Internetissä. Jos olet...

Kulttuuri ja tietotekniikka | KoulutKokkola | Suomi

Koulu: Kulttuuri ja tietotekniikka Osoite: Talonpojankatu 6, Kokkola rehtorin nimi: Väisälä Mika, aikuiskoulutuspää-llikkö rehtorin puhelin: 044-7250 832 rehtorin s-posti: mika.vaisala@kpedu.fi opon nimi: opon puhelin: opon s-posti: kaupunki: Kokkola Tämä tietoa % valor_1% Suomessa saatiin julkisista varoista saatavilla Internetissä. Jos olet...

Keski-Pohjanmaan kansanopisto | KoulutKokkola | Suomi

Koulu: Keski-Pohjanmaan kansanopisto Osoite: Opistontie 1 68300 KÄLVIÄ rehtorin nimi: Lillhonga Salla, aikuiskoulutuspääl-likkö rehtorin puhelin: 044-7250 722 rehtorin s-posti: salla.lillhonga@kpedu.fi opon nimi: Mirja Tikkakoski opon puhelin: 044-7250715 opon s-posti: mirja.tikkakoski@kpedu.fi kaupunki: Kokkola Tämä tietoa % valor_1% Suomessa saatiin julkisista varoista...

Hyvinvointi | KoulutKokkola | Suomi

Koulu: Hyvinvointi Osoite: Terveystie 1 Kokkola rehtorin nimi: Sundell Leena aikuiskoulutuspääl-likkö rehtorin puhelin: 044-7250 563 rehtorin s-posti: leena.sundell@kpedu.fi opon nimi: Tarja Ingman, Tarja Kujala opon puhelin: 040 808 5096 , 040 808 5182 opon s-posti: tarja.ingman@kpedu.fi, tarja.kujala@kpedu.fi kaupunki: Kokkola Tämä...

Keski-Pohjanmaan ammattiopisto, Kokkolan ammattikampus, aikalisä | KoulutKokkola | Suomi

Koulu: Keski-Pohjanmaan ammattiopisto, Kokkolan ammattikampus, aikalisä Osoite: Närvilänkatu 8, 67100 KOKKOLA rehtorin nimi: Paavola Reijo erityisopettaja rehtorin puhelin: 040-8085 078 rehtorin s-posti: reijo.paavola@kpedu.fi opon nimi: Tyynelä Eveliina opinto-ohjaaja, opon puhelin: 040-8073579, opon s-posti: evelina.tyynela@kpedu.fi; kaupunki: Kokkola Tämä tietoa % valor_1%...

Keski-Pohjanmaan ammattiopisto, Kokkolan ammattikampus, maahanmuuttajien koulutus | KoulutKokkola | Suomi

Koulu: Keski-Pohjanmaan ammattiopisto, Kokkolan ammattikampus, maahanmuuttajien koulutus Osoite: Närvilänkatu 8, 67100 KOKKOLA rehtorin nimi: Känsälä Ann-Louise rehtorin puhelin: 040-8085 534 rehtorin s-posti: ann-louise.kansala@kpedu.fi opon nimi: Mari Salmela koulunkäyntiavustaja opon puhelin: 040-8085546 opon s-posti: mari.salmela@kpedu.fi kaupunki: Kokkola Tämä tietoa % valor_1%...

Keski-Pohjanmaan konservatorio | KoulutKokkola | Suomi

Koulu: Keski-Pohjanmaan konservatorio Osoite: Pitkänsillan-katu 16 67100 KOKKOLA rehtorin nimi: Aho Heikki rehtorin puhelin: 040-5806 651 rehtorin s-posti: heikki.aho@kpkonsa.fi opon nimi: Koivisto Juhani opon puhelin: 040-5377 178 opon s-posti: juhani.koivisto@kpkonsa.fi kaupunki: Kokkola Tämä tietoa % valor_1% Suomessa saatiin julkisista varoista...

| KoulutKokkola | Suomi

Koulu: Osoite: Osoite rehtorin nimi: opettaja rehtorin puhelin: puhelin rehtorin s-posti: sposti opon nimi: toimijan nimi opon puhelin: puhelin opon s-posti: s-posti kaupunki: Kokkola Tämä tietoa % valor_1% Suomessa saatiin julkisista varoista saatavilla Internetissä. Jos olet epävarma, korjausta tai kommentti,...
Plugin from the creators ofBrindes Personalizados :: More at PlulzWordpress Plugins