Keski-Pohjanmaan aikuiskoulutus, Kannuksen toimipaikka | KoulutKannus | Suomi

Koulu: Keski-Pohjanmaan aikuiskoulutus, Kannuksen toimipaikka Osoite: Ollikkalankatu 3 69101 KANNUS rehtorin nimi: Luonnonvara-ala: aikuiskoulutuspääl-likkö Kaisa-Leena Ahlroth rehtorin puhelin: 040-8085525 rehtorin s-posti: kaisa-leena.ahlroth@kpedu.fi opon nimi: opon puhelin: opon s-posti: kaupunki: Kannus Tämä tietoa % valor_1% Suomessa saatiin julkisista varoista saatavilla Internetissä....

Kannuksen lukio | KoulutKannus | Suomi

Koulu: Kannuksen lukio Osoite: PL 49 69101 KANNUS rehtorin nimi: Norrena Leevi rehtorin puhelin: 044-4745 410 rehtorin s-posti: leevi.norrena@edu.kannus.fi opon nimi: Aitta Anu opon puhelin: 044-4745 412 opon s-posti: anu.aitta@edu.kannus.fi kaupunki: Kannus Tämä tietoa % valor_1% Suomessa saatiin julkisista varoista...

Keski-Pohjanmaan ammattiopisto, Kannuksen toimipaikka | KoulutKannus | Suomi

Koulu: Keski-Pohjanmaan ammattiopisto, Kannuksen toimipaikka Osoite: Ollikkalankatu 3 69101 KANNUS rehtorin nimi: Luonnonvara-ala: Laitala Hanna-Mari, toimialapäällikkö rehtorin puhelin: 044-7250 682 rehtorin s-posti: hanna-mari.laitala@kpedu.fi opon nimi: Hakkarainen Taisto (maaseutuyrittäjät) opon puhelin: 044-7250 610 opon s-posti: taisto.hakkarainen@kpedu.fi kaupunki: Kannus Tämä tietoa %...

Juhani Vuorisen koulu | KoulutKannus | Suomi

Koulu: Juhani Vuorisen koulu Osoite: Siltakatu 2 67100 KANNUS rehtorin nimi: Viitala Timo, Arja Salomaa vs rehtorina rehtorin puhelin: 044-4745 420 rehtorin s-posti: timo.viitala@edu.kannus.fi; arja.salomaa@edu.kannus.fi opon nimi: Salomaa Arja, Helena Ojatalo vs.opona opon puhelin: 044-4745 422 044-4745 422 opon s-posti:...
Plugin from the creators ofBrindes Personalizados :: More at PlulzWordpress Plugins